EKIPI STREET

KUSH JEMI NE

Ne jemi Ekipi Rruga Zyrtar për Ian Erix. Ne jemi një përzierje e kombësive të ndryshme, fetë, gara, gjinitë, moshave dhe seksualitetit. Ne jemi një përzierje e stileve të ndryshme, personalitete të ndryshme, kultura shumë të ndryshme dhe ide të ndryshme. Ne jemi mutts. Së bashku, ne jemi një lëvizje. Ne jemi një ARMY Mutt dhe të gjithë ne jemi USHTARËT. Ne besojmë në freethinking, shprehje të vetë dhe të kesh kënaqësi. Ne tonë të bashkuar nën dashurinë tonë për muzikën dhe pasionin tonë për të gjitha gjërat Ian Erix!!!

Nëse doni të dini më shumë rreth Ian Erix, klikoni këtu. (Por ne jemi të guessing në qoftë se ju bërë deri tani, ju tashmë e dini se çfarë ju duhet të dini për Ian kështu që ju mund të injorojë atë lidhje!). Për të kontaktuar njerëzit tmerrshëm që të ndihmojë të drejtuar dhe menaxhuar këtë ekip ndërkombëtar rrugor, dërgoni një email tek: teams@ianerix.com

Çfarë bëjmë

Të përhapur fjalën në lidhje me Ian Erix në të gjithë botën dhe universin! (Pra, në shans off që ju vijnë në kontakt me ndonjë Martians apo qenieve të tjera ekstra-tokësore, ju duhet të le ta dinë se sa tuaj në Ian Erix, ajo mund të jetë vetëm një gjë për të të shpëtuar nga të bëhet subjekt i gatshëm i një eksperimenti huaj!).

BASHKOHU

A jeni duke kërkuar për kuptimin e jetës? Na vjen keq, bashkuar me këtë ekip në rrugë nuk mund të zhbllokuar të gjitha misteret e botës për ju, por kjo do t'ju marrë qasje ekskluzive në lajme Ian Erix dhe informatave para se dikush tjetër të planetit. Ju gjithashtu do të merrni shans për të përmbushur Ian dhe të bëhet pjesë e shoqëruesit e tij personal kur ai viziton qytetin tuaj në turne. Më shumë, ju merrni për të shkuar në rrugë me Ian për një vit dhe paguhen një milion dollarë. Mirë, në rregull, se fjalia e fundit nuk është e vërtetë ... Ne mund të ëndërrojnë, nuk mund të kemi?!!

Bashkohu Rruga Ekipin

& Nbsp;;

Verifikimi

PËRFITIMET

 • Pa takohen dhe përshëndes kalon për Ian Erix tregon kur ai vjen në qytetin tuaj.
 • Sense e krenari në duke e ditur se ju ndihmoi Ian Erix ketë sukses në planin e tij për dominimin e botës.
 • Up-to-date informacion se ku në botë Ian Erix është.
 • Përmbajtja Ekskluzive.
 • Pa pagesë Shkarkime.
 • Pa bileta Koncert për udhëheqësit e ekipeve të rrugës top.
 • Dhurata të tjera të awesome dhe shpërblime

SI MUND TË REGJISTROHU ?

Nëse ju doni që të bashkohet me Ekipin Rruga Zyrtare për Ian Erix dhe të bëhet një Ushtrisë Mutt solider, përdorni formularin shenja deri lart për të hyrë në të dhënat tuaja, ose të dërgoni një mesazh privat me rreshtin e subjektit "të bashkuar me Ushtrinë Mutt" dhe na tregoni emrin tuaj të plotë, Detajet e kontaktit dhe cilat qytet, Qyteti dhe / ose vendi që ju do të donte për të përfaqësuar. Ju duhet të dërgoni një email tek: teams@ianerix.com. SHËNIM : Ju gjithashtu mund të krijoni, promovuar dhe bazë vet ekipin tuaj rrugë, faqe tifoz, dhe / ose grupi në çdo vend që ju zgjidhni të tilla si Facebook, Twitter, Tumblr, Pinterest, Buzznet, Bebo, Hi5 etj.

Si mund të gjeni një ekip LOKALE rrugë për Ian Erix?

Dërgo një email me rreshtin e subjektit "Gjeni një ekip" të teams@ianerix.com dhe sigurohuni që të përfshijë emrin e qytetit tuaj dhe të vendit. Ne do të kthehem te ju sa më shpejt të jetë e mundur me informacion mbi ekipin më të afërt për vendndodhjen tuaj.

ÇFARË DO ekipet më të mira RRUGE DO?

1. Ashtu si zyrtari faqe Ian Erix / Ushtria Mutt në Facebook. www.facebook.com/ianerix.muttarmy

2. Lidhu me Ian Erix në të gjitha profilet tuaja sociale rrjetit të tilla si Facebook, Twitter, Hardhi, Instagram etj.

3. Shto Ian Erix vegla për profilin tuaj. (parulla, foto, videos, preferuar këngën tuaj Ian Erix, emri i tij të preferuar listën tuaj muzikë, etc.etc.)

4. Dërgo Tweets ose mesazhe të statusit pas në Facebook ose ndajnë fotot në Instagram duke thënë se sa i tmerrshëm është thënë ose të gjithë për të kontrolluar atë jashtë dhe pas, kur ai vjen në një qytet pranë jush.

5. Vendos së paku 1 (por mundësisht shumë) e posterave / pilotët rreth qytetit për të promovuar Ian Erix. Vendet më të mira për të bërë këtë janë në objektet lokale të muzikës, kompleksesh apo dyqanet e veshjeve e ftohtë, kafenetë, shkolla, borde buletini, etj.

6. Tregoj të paktën 3 nga miqtë tuaj për t'u lidhur me Ian Erix në Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Vine dhe / ose në faqet e tjera të tij të rrjetit social -; sigurohuni që ata me të vërtetë të gëzojnë zërin e tij. Nëse jeni të vërtetë dëshironi të shkoni në distancë, të ndjehen të lirë për të të treguar të gjithë miqtë tuaj për të shtuar Ian. Dhe hej, të ndjehen të lirë për të të treguar njerëzve të cilët nuk janë miqtë tuaj shumë në qoftë se ju mendoni se ata mund të pëlqen Ian.

7. Shikojnë Ian Erix të reja video në YouTube dhe iu përgjigjni video për të gjithë miqtë tuaj dhe i pyet ata për të shikuar.

8. Shto muzikë Ian Erix për iPod tuaj ose tjetër lojtar Mp3 dhe kap mikut tuaj ';s favorite pajisje përgjimi dhe të shtoni muzikë Ian mbi playlist e tyre shumë! Ju mund të shkarkoni këngët nga iTunes, Amazon ose direkt nga faqet e internetit Ian Erix-së dhe së shpejti ju mund të para-qëllim albumin e tij të ri nga www.ianerix.com

9. Nëse Ian Erix vjen në qytetin tuaj apo një qytet aty pranë për të luajtur një shfaqje ose xhiruar seri e tij televizive, shkoni në vendin dhe le të sigurisë di që ju jeni një lider Rruga në mënyrë që ata mund të vënë ju deri me disa gjallërim ëmbël. Dhe në qoftë se ju jeni super fat, ju mund të merrni edhe për të ul receptorin e telefonit me Ian para një shfaqje!!!

10.Rock jashtë disa mallra Ian Erix si një formë të t ftohtë apo hoodie dhe kur të gjithë ju komplimente për veshje tuaj, le ta dinë për Ian Erix. Merch tmerrshëm i ri do të jetë në dispozicion së shpejti në www.ianerix.com

Bonus Perkujtimore:

11. Gdhend ose barazim ";nëntë "; logo dhe fjalët "shikoni Ian Erix" në çdo porosit-gjendje / sipërfaqeve shkrueshme si tavolinën tuaj në shkollë apo çimento lagur në një trotuar të shtruar kohët e fundit.

12. Shkruani "I LOVE Ian Erix!"Në një shënues sharpie zi në të gjithë trupin tuaj të lirë dhe dell përmes një turme të madhe në një tubim mall apo shkollës.

13. Bëni disa mijë pilotët Ian Erix dhe të bindë një pilot lokal helikopter për të fluturuar mbi zonën tuaj të ngarkuar në qendër të qytetit dhe drop pilotët poshtë në një kohë të pikut.

14. Merrni një altoparlant dhe të fillojnë të këndonin "Ian Erix" koncerte jashtë, radio stacione, tregon çmimin apo rrjetet televizive ku Ian Erix nuk është duke luajtur, por duhet të jetë.

15. Merrni një tatuazh të përkohshëm me emrin "Ian Erix" mbi ballin dhe tekstin e mesazhit tuaj një pamje të veten shfaqur tat tuaj të re për të gjitha kontaktet në librin e telefonit tuaj celular adresave. *Shënim: Aktivitetet Rruga e ekipit duhet të bëhet në zgjedhjen e vetme të secilit anëtar individual rrugë ekipit. Përdor gjykim të mirë, sepse edhe pse Ian Erix do t'ju dojë për atë, shanset janë se ne nuk do të mund të vijnë dhe t'ju shpëtuar nga burgu ose të paguajnë për largimin e një arti të përhershëm trupit.

F.A.Q.

Kush shkon ky ekip rrugë?

Shokët tifozët Ian Erix të tilla si veten tënde me ndihmë nga një publicist ose dy në kompani të menaxhimit Ian Erix-së.

A mund të kontaktoni Ian Erix përmes këtu?

Ne do të përpiqemi për të kaluar së bashku çdo informacion, artit tifoz apo lavdërimi që ju mund të keni për Ian, por në qoftë se ju doni të drejtpërdrejt kontaktoni atë dhe ndoshta edhe të marrë një përgjigje, lënë një koment apo të dërguar atij një mesazh në Facebook ose Twitter është ndoshta mënyra më e mirë për të shkuar.

Çfarë është një Ekipi Rruga?

Një ekip rrugë është e përbërë nga një grup i tifozëve të një grupi të caktuar apo artist, në këtë rast, Ian Erix, që të ndihmojë në promovimin dhe e vë ata në një audiencë më të gjerë në qytetin tuaj, qytet, shteti ose vendi. Kjo mund të arrihet duke shpërndarë fletushka për një shfaqje të ardhshme, kontaktuar stacione televizive dhe radio dhe kërkuar Ian Erix, marrjen revista muzikore lokale për të shqyrtuar muzikën e tij ...; etj.

A keni një E-Ekipin?

Yup. Ne tërheqë detyrë të dyfishtë si një e-ekip dhe presin të gjithë anëtarët për të promovuar Ian Erix internet. Ju mund të ndihmoni duke postuar një flamur, Buletini, muzikant në profilin tuaj social networking, etj. Edhe, duke vizituar forume muzikë, dhoma chat, duke shtuar një lirike Ian Erix ose ikonë për programin tuaj IM apo forum dhe e-mail nënshkrime, duke dërguar ian Erix lidhjet që lidhen me miqtë, shpërndarjen e-karta etj. Mundësitë janë të pafundme. Jini krijues, por mos harroni, askush nuk i pëlqen një spammer.

Kushton asgjë që të bëhet një anëtar i ekipit të rrugës?

Jo, asgjë! Anëtarësimi është krejtësisht FALAS! E vetmja gjë që do të kushtojë ju është pak nga koha juaj dhe përkushtim.

Qyteti im / zona / vendi tashmë ka një ekip rrugë. A mund unë ende të bashkohen?

Absolutisht. Ne kemi nevojë për të gjithë mbështetjen që ne mund të merrni. Ne do të ju prezantoj me tjetër ekip rrugë udhëheqësi / s dhe ju mund të ndajnë lumturinë e promovimit Ian Erix në qytetin tuaj.

A ju ende nuk jeni të sigurt se çfarë të bëni për të promovuar? Këtu janë disa sugjerime!

 • Ju mund të filloni duke thënë miqtë tuaj për të shikoni Ian Erix dhe pastaj të shkojnë nga atje. Fjala e promovimit gojës është ende një burim i madh për t'i bërë njerëzit për të dëgjuar muzikë Ian.
 • Post në faqen e rrjetit social Ian dhe në forume muzikë ose në ndonjë faqet Ian Erix lidhur dhe / apo në ndonjë grupi apo profilet e tjera për të informuar njerëzit që kanë krijuar një ekip për zonën tuaj. Ose ndryshe, thjesht postoni lidhje me awesomeness që është Ian Erix në rrjetin tuaj social dhe faqen dhe / ose ndonjë faqe të tjera të rrjetit social, grup apo blog ju mund të keni dhe pas në ndonjë forum tjetër në internet.
 • Shikojnë video muzikë e tij në YouTube dhe të postoni lidhjet për miqtë tuaj të parë. Tregoni miqve tuaj për të parë videot e tij, të regjistroheni në faqen e tij në YouTube, ndiqni atë në Twitter, Instagram, Vine dhe / ose si faqen e tij zyrtare në Facebook!
 • Ju gjithashtu mund të kërkoni përmes rrjetit tuaj social për njerëzit në shtetit tuaj / zonës / qytetit dhe mik kërkojë ato në qoftë se ju mendoni se ata do të shikoni Ian Erix dhe të bashkohet me ekipin tuaj rrugë.
 • Shtypura nga disa fletushka dhe kërkoni dyqane muzikë, dyqanet e veshjeve, kafenetë, ose vende lokale muzikë në qoftë se ju mund të lënë disa atje për të tjerët për të marrë. Ose pyesni ata nëse mund të postoni një sprovë në dyqan e tyre. Shumica e vendeve kanë bordet Buletinet (I.E. shkolla, vende lavanderi, etj) kështu që ju mund të postoni ato atje. Don ';t mbeturinave fletushka tuaj, të zgjedhin ku të postoni ato ose dorën e tyre me kujdes. Përdorimi kuptim tuaj të mirë të vjetër të përbashkët!

A mund të lidhen me ju për më shumë informacion ose për të kërkuar një pyetje? I sigurt! Vetëm të na dërgoni një email në teams@ianerix.com dhe ne do të përpiqemi për t'iu përgjigjur sa më shpejt të jetë e mundur. Por në qoftë se ne jemi shumë të zënë për të të dëgjuarit muzikë Ian Erix, shikuar videot e tij ose gdhendje fytyrën e tij në anën e Mount Rushmore, ne mund të marrë pak më të gjatë për të marrë përsëri për ju!